Kolostrum – zázrak z přírody

Kolostrum je první tekutina produkovaná mléčnými žlázami savců. Jedná se o unikátní koktejl účinných látek, jemuž se říká „mlezivo“. Není to však totéž jako mateřské mléko. Liší se od něj v mnohém, a to zásadně. Kolostrum totiž obsahuje vysokou koncentraci ochranných protilátek, které umožňují čerstvě narozenému mláděti překonat první dny po porodu.

LR Aloe Vera Freedom a její pozitivní účinky na lidský organismus

 
Aloe vera se pěstuje ve vyšších nadmořských výškách v krásném čistém prostředí. většinou to bývá půvabné podhůří ve výšce nad 2 500 stop, kde jsou horké dny a studené noci. Často tam bývá so- pečná půda, dostatek větru a hlavně tam nikdy nemrzne. voda i půda jsou sledovány a nikdy zde nesmí být použito umělých hnojiv či pes- ticidů.
Nová pole jsou osázena sazenicemi, pocházejícími z mateřských rostlin. Na jeden hektar připadá asi 15 000 rostlin.

Zhubněte jednoduše ve 3 krocích!

V prvé řadě je nutné Vaše rozhodnutí. Rozhodnutí, že snížit váhu doopravdy chci a něco pro to jsem ochoten udělat. Žádný koncept na hubnutí, žádná dieta nebude fungovat bez tohoto rozhodnutí. Rozhodnutí jít do toho a nešidit, dodržovat doporučený způsob. 

LR Probalance

Varovné příznaky, že je vaše tělo příliš překyselené a jak ho rychle odkyselit

Množství zdravotních problémů dnešní doby je lze připsat na vrub procesu, který se děje uvnitř těla – překyselení. Několik studií zkoumalo a analyzovalo paralyzující účinky překyselení na náš organismus. Všechny došli k závěru, že jeho následky mohou být více než vážně.

Akce na tento měsíc

green for life logo gw